gototopgototop
سرگرمی فروشگاه مرکزی سنگ شناسی نحوه خرید پشتیبانی پرسش و پاسخ درباره ما صفحه اصلی


انگشتر فیروزه - نیشابوری مردانه

 

انگشتر فیروزه - نیشابوری مردانه
کد جواهر:
2464
مرغوب ترین فیروزه جهان فیروزه نیشابور می باشد. سنگ فیروزه نیشابوری 2 نوع داریم: 1 فبروزه عجمی که فیروزه صاف وبدون رگه می باشد وهرچه صاف تر وخوش رنگ تر می باشد از لحاظ ارزش بالا تر و گران بهاتر 2فیروزه شجری که دارای رگه های سنگ لا به لای فیروزه می باشد که از لحاظ کیفیت در سطح پایین تری هست نگین این انگشتر فیروزه نیشابوری صاف وبسیار خوش رنگ است عجمی می باشد با ظرافت تراش نگین بسیار بالا رکاب این انگشتر نقره با عیار 925 می باشد ونیز دست ساز است


خواص سری:
چشم زخم، محافظت در برابر حوادث و بلايا، از بين برنده ترس، استرس و افسردگي، ايجاد شادي و خوش شانسي، رونق كسب و كار

تقويت:
قلب، دستگاه تنفسي، چشم ها، گردش خون، گلو، معده، كبد ( در صورتي كه فرد بيمار باشد و يا اتفاق ناخوش آيندي برايش در شرف وقوع باشد، رنگ فيروزه عوض مي شود، گاه در راه مراقبت از فرد و به خاطر مراقبت از وي ترك بر مي دارد).

فیروزه به عوارض عملکردهای نادرست کبد و غدد کمک می­کند.

چشم­ها را نیرو می­بخشد و بر علیه بیماریهای چشم و اصلاح گردش خون مؤثر است. درد گلو، التهابات ریوی و بیماریهای دستگاه تنفس را درمان می­کند. در برابر افسردگیها مفید است و قلب را تقویت میکند. فیروزه برای همه بیماری­هایی که بر اثر کمبود مواد غذایی و تغذیه بد ایجاد می­شوند مانند آناروکسی (بیماری که بر اثر نخوردن غذای کافی و کمبود مواد غذایی ایجاد می­شود) به کار می­رود. معمولاً هنگام پارگی رباطها و تاندوها، جریان خون را در بافتهای عضلانی زیادتر می­کند. همچنین به خاطر درخشش آن شادی­آور است و اثر سودمندی بر روی کمبود اکسیژن، مسمومیت خونی و استرس دارد. فیروزه کمک مؤثری به درمان نواحی از بدن که تحت هجوم ویروس­ها و باکتریها هستند یا نواحی آلوده می­کند. گفته شده است که فیروزه از عملکرد و شفابخشی بیکران خود آگاهی ندارد! همچنین دارای اهمیت زیادی است که بدانید در کاربرد این کانی چنانچه رنگ خود را از دست بدهد و یا خرد شود، تمام نیرویش را از دست می­دهد.


 خرید جواهر - کلیک کنید.
1
1
2
3
4
 

خواص کلی فیروزه

از بزرگترين خواص اين گوهر در ميان ديگر سنگها بيش از صد هزار رنگ در آبي و سبز دارد.
هرگز دو عدد سنگ مثل هم ندارد از نظر نوع و رنگ مثل اثر انگشت مي باشد سنگ زنده مي باشد. و مثل انسان از اكسيژن هوا استفاده مي كند.
مواد تشكيل دهنده فيروزه آلومينيم مس منگنز اكسيد آهن و آب مي باشد.از قديم ايام سنگ فیروزه به عنوان سنگ چشم زخم نيز مطرح مي باشد.

همچنین در برخی روایات آمده است که:

الف) فیروزه باعث بى نيازى و دورى فقر مى گردد.
ب) فیروزه جهت ايجاد فرزند مؤثر است.
ج) فیروزه در استجابت دعا مؤثر است.
د) فیروزه عامل فتح و پيروزى است.
هـ) فیروزه دور گرداننده دردها از ديدگان است.
و) فیروزه موجب گشايش سينه مى گردد.
ز) فیروزه قوت دل را زيادمى كند
ح) فیروزه باعث برآورده شدن حاجات مى شود.


فریم (قاب) تمامی جواهرات از جنس نقره بوده و با ضمانت عرضه میگردد.
فریم جواهراتی که طلایی رنگ هستند، نقره روکش آب طلا به ضخامت پنج میکرون (ساخت ایتالیا) بوده و با ضمانت ثابت بودن رنگ عرضه می شوند.

 

برای مشاهده جدیدترین محصولات کلیک کنید